USŁUGI

USŁUGI

Firma eve Poznań oferuje opiekę nad osobami starszymi, chorymi, niepełnosprawnymi oraz pomoc kobietą w ciąży i połogu w domu podopiecznego. Jej założycielka, Ewa Nielsen, wychodzi naprzeciw problemom ludzi, służy profesjonalną pomocą i poradą. To właśnie empatia i szacunek stanowią solidny fundament działalności firmy eve.

OPIEKĘ CAŁODOBOWĄ ŚWIADCZYMY RÓWNIEŻ POZA GRANICAMI WIELKOPOLSKI

KOMPLEKSOWA OPIEKA

Kładziemy nacisk na wykształcenie zarówno teoretyczne, jak i praktyczne umiejętności naszej kadry. Wszystko po to, aby nadać nową, lepszą jakość opiece nad Podopiecznym w domu.

Praca opiekuna Poznań

Zadania, których podejmuje się eve Poznań są bardzo ważne, coraz więcej ludzi potrzebuje pomocy. Nasze społeczeństwo zalicza się do grupy społeczeństw starzejących się. Wzrastające zapotrzebowanie na kompleksową opiekę wymaga wzrostu i rozwoju usług w tym zakresie.

Tym, co wyróżnia eve na tle innych instytucji jest fachowa pomocwsparcie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Jeśli jesteś zainteresowany opieką nad osobą starszą lub niepełnosprawną, to nie mogłeś lepiej trafić.

NAJLEPSZY WYBÓRfot. MANGDA www.mangdastudio.com

Klient, którego interesuje opieka godzinowa lub całodobowa zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą eve. Jak już zostało wspomniane, poznański zespół składa się z doświadczonych i odpowiednio wyszkolonych pracowników, którzy kochają swój zawód. Dla firmy najważniejszy jest człowiek, dlatego jego członkowie dokładają wszelkich starań, aby sprostać potrzebom Podopiecznych bez względu na ich wiek i rodzaj potrzeb.

Działalność eve obejmuje Poznań i okolice, a w przypadku opieki całodobowej może być rozszerzone poza granice województwa wielkopolskiego. Zakres czasowy i wymiar pomocy jest ustalany przez obie strony w czasie rozmowy w naszym biurze.

eve Poznań zaprasza wszystkich zainteresowanych opieką do kontaktu.